Miasto Kobiet
11 stycznia 2018

Podobno to kobiety o wiele bardziej przejmują się wyglądem. Ponoć to one są zdolne do wielu wyrzeczeń, by go poprawić. Jednak czasy się zmieniają i zaskakuje, jakie znaczenie ma dobry wygląd także dla facetów. Godziny spędzone na siłowni, coraz więcej minut o poranku przed lustrem, by móc poczuć się pewnie ze sobą i być atrakcyjnym dla swoich partnerek. Ale jest jeszcze coś, co spędza im sen z powiek i żadna kobieta nie będzie w stanie tego w pełni zrozumieć, ba, nawet zbyt duży nos, czy małe piersi nie wpędzą ich w tak wielkie kompleksy, jak…

Problem, przez który czujesz się mniej wartościowy? Czas temu zaradzić! / fot. Pixabay

Zbyt mały penis, który może wpłynąć na poczucie wartości mężczyzny. I tak, „zbyt mały” to określenie bardzo względne, pozostające tylko w świadomości właściciela i wiele poradników powie, że liczy się przede wszystkim technika i inne walory, jednak to nie przekonuje mężczyzn. Dowodem może być artykuł przed laty publikowany w Mieście Kobiet na temat powiększania penisa – do dziś utrzymuje się na liście najchętniej czytanych materiałów portalu, a fraza „powiększanie penisa” wciąż pozostaje jedną z najczęściej wyszukiwanych. W tym materiale nie chcemy przekonywać, że lepszy jest większy, mniejszy, czy że nie ma to znaczenia. Ma, jeżeli ktoś widzi problem, to oznacza, że takowy istnieje. Kompleks nie jest zależy od obiektywnej oceny ogółu, tylko od odczuć osoby, która się z nim boryka. W tym materiale przedstawimy kilka sposobów na to, by się go pozbyć jeżeli jednak nie ma możliwości zaakceptować.

Tak, powiększanie penisa jest możliwe i nie chodzi tutaj tylko o działające jeden wieczór gadżety z seks shopu. Pytanie, czy dzisiejsi panowie są już gotowi, by sięgać po te rozwiązania? Przedstawimy je dla tych, którzy są zdeterminowani na tyle, by wypróbować wszelkie możliwe rozwiązania.
 

Sposoby na powiększanie penisa:
 

1) Zabieg medycyny estetycznej:

To dość inwazyjna forma, która daje trwałe i satysfakcjonujące efekty. Uspokajamy – zabieg nie jest bardzo bolesny i nie wymaga nawet długiego okresu rekonwalescencji. Medycyna estetyczna rozwija się bardzo prężnie, toteż większość renomowanych salonów oferuje możliwość powiększenia penisa z użyciem kwasu hialuronowego. To metoda o wiele łagodniejsza i bezpieczniejsza niż ingerencja skalpela. Niemniej jednak wiąże się z dyskomfortem i dość dużym obciążeniem finansowym. Tylko dla pacjentów o mocnych nerwach i silnej determinacji.
 

2) Suplementy diety i kremy

Niegdyś miały złą famę i użytkownicy krytykowali je za nieskuteczność. Dzisiaj suplementy diety rozwinęły się analogicznie do świadomości konsumentów, którzy nie są już tak skłonni do inwestycji w obietnice bez pokrycia. Owszem, na rynku nieco „podejrzanych” seks shopów wciąż można znaleźć wątpliwej skuteczności kremy czy żele, jednak dostępne są także dobre preparaty o bogatym składzie, które mogą naprawdę wpłynąć na problem małego penisa. Skąd jednak wiedzieć, jaki wybrać? Przede wszystkim należy zapoznać się ze składem produktu, a nie zatrzymywać procesu swojego poznania na reklamach i zapewnieniach producenta. Działanie składników powinno opierać się na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Jakie to składniki? Maca root, żeń-szeń, buzdyganek, sarsaparilla, L-arginina i czarny owies – wszystkie pochodzące z natury i o udowodnionej badaniami skuteczności.
W redakcji przetestowałyśmy (a konkretniej nasi partnerzy ; ) produkt od Medica-Group – zestaw suplementów: kapsułki i żel Bigger Size. To rekomendowany przez seks-ekspertów specyfik o w pełni naturalnym składzie, mający za zadanie trwale zwiększać wielkość męskiego członka przy systematycznym stosowaniu. Dodatkowo, zwiększa on wytrzymałość seksualną i potęguje doznania obu partnerów.

Bigger Size kupisz na www.biggersize.pl
 

Poniżej recenzja preparatu Bigger Size, nagrana przez SeksMasterkę – blogerkę-ekspertkę w sprawach seksu:
 


 

3) Ćwiczenia:

Najpopularniejszym ćwiczeniem jest tzw. dojenie. Polega ono na zrobieniu pierścienia stykając palec wskazujący z kciukiem. Tak ułożone palce zaciska się na nasadzie członka, który powinien być w stanie lekkiej erekcji. Pierścień powinien być szczelny. Silnie zaciskając palce, należy przesuwać je ku górze. Ćwiczenie powinno trwać ok. 30 minut każdego dnia. Szczerze powątpiewamy w skuteczność tego typu działań, ale być może systematyczne i wytrwałe ćwiczenia mogą przynieść efekty.
Drodzy panowie i drogie partnerki – rozumiemy, że kompleksy mogą odebrać radość z seksu, jednak nie należy zapominać o tym, że jego głównym zadaniem (oprócz – rzecz jasna – prokreacji) jest dobra zabawa obu stron, toteż warto się z nimi uporać tak, by zbliżenia kojarzyły się z czymś przyjemnym i ekscytującym, nie zaś z utrapieniem i poczuciem wstydu! Cieszmy się, że żyjemy w XXI wieku, kiedy rozwiązania na większość problemów są dostępne na wyciągnięcie ręki i nie bójmy się wyciągnąć jej po lepszą jakość życia!
 

PS. Niebawem w portalu Beauty Test znajdziecie test produktów Bigger Size. Bądźcie czujni!

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.