Miasto Kobiet
11 stycznia 2018

         Czasy artykułów „Jak zadowolić go w łóżku” przeminęły i kobiety chętniej szukają sposobów na poprawę jakości własnych doznań. Poszukiwania seksu marzeń nie kończą się na idealnym mężczyźnie, panie chcą więcej i więcej. Od wyselekcjonowanych miejsc, poprzez wydepilowane torsy, aż po gadżety z najwyższej półki. Jest tylko jedno „ale”… Ich seksualna otwartość ma się całkiem dobrze, jednak w kulturze, w której żyjemy nie było tak zawsze. Ciężko pozbyć się pewnych schematów z głowy, która podpowiada, że wszystko jest ok, ale organizm się buntuje. Nie istnieją cudowne środki, które pozwolą ci otworzyć się na doznania bez barier i psychicznych blokad, ale niektóre mogą ci w tym pomóc. Poznaj Play Woman!

Uwolnij swój potencjał!
 

Uwolnij swój potencjał! / fot. Unsplash
 

        Wszystko wydaje się perfekcyjne. Jestem młodą, 29-letnią kobietą i wydaje mi się, że dobrze znam swoje ciało. Jestem świadoma i otwarta, na co dzień nie boję się wyzwań. Związek, w którym żyję od 6 miesięcy z boku wygląda idealnie – ja, zadbana, pewna siebie i on – przystojny, stabilny facet. Jednak czar pryska wieczorami. Jak to możliwe – pomyślicie – przecież to powinny być ekscytujące chwile! Na początku też tak sądziłam, jednak okazało się, że mimo podniecenia, poczucia bezpieczeństwa i dopracowanej w każdym calu atmosfery, nie potrafię przeżyć wielkiego WOW! Dużo daje z siebie podczas seksu, ale też wiele wymagam. Nie mogę powiedzieć, że któreś z nas się nie stara, jednak nie umiem wyluzować się tak, by oddać się przyjemności na całego i osiągnąć orgazm. Co robić? - pisze Wiola, 29 w liście do redakcji 
 

        Takich przypadków jest wiele, o wiele więcej niż może nam się wydawać w czasach seksualizacji każdego elementu życia. Możemy głosić wyzwolone poglądy, jednak często są to tylko słowa. Problem obniżonego libido, bądź nieumiejętności osiągania orgazmów zgłasza na pewnych etapach życia ponad połowa populacji polskich kobiet. Jego rozwiązania powinny szukać przede wszystkim w gabinecie psychoterapeutycznym. Jeśli jednak nie jest on wyjątkowo uporczywy, pomocy można poszukać nieco bliżej. Na przykład wśród preparatów farmakologicznych.

Naszym nowym odkryciem (przetestowałyśmy na własnej skórze – niebawem wyniki będziecie mogły przeczytać w portalu Beauty Test) jest Play Woman od Medica Group. To suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą poprawić doznania seksualne, czerpać radość z rozkoszy, którą daje im partner i wreszcie przeżywać upragnione orgazmy (nawet te pochwowe). W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach, które mają za zadanie wspierać sprawność seksualną. Działanie składników opiera się na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w okolicach stref intymnych. Zaletą PlayWoman jest naturalny skład dający możliwość podniesienia libido bez ponoszenia konsekwencji na zdrowiu kobiety.

Nie chcemy ci wmówić, że jedną kapsułką zmienisz swoje życie seksualne na lepsze. Musisz przede wszystkim uwierzyć, że masz pełne prawo do przeżywania przyjemności i cieszenia się z niej, tak samo, jak masz je do stawiania wymagań wobec partnera (co oczywiście działa w obie strony). Jednak dajemy ci wskazówkę, co może pomóc w momencie, gdy wykorzystałaś już inne środki. Play Woman to zestaw, na który składają się kapsułki wzmagające uczucie podniecenia, trwale podnoszące poziom libido, zwiększające nawilżenie pochwy i uczucia pobudzenia oraz rozgrzewający żel intymny potęgujący doznania. Podpowiadamy: wypróbuj najpierw sama w zaciszu domowym, a zobaczysz, że to naprawdę działa!

Produkty od Medica-Group przetestowała znana blogerka, znana szerszej publiczności pod pseudonimem Seksmasterka. W swoich filmach na kanale Youtube pokazuje kobiecą siłę i opowiada, jak czerpać z seksu pełnymi garściami!
 


 

Zaufaj naturalnym składnikom i nie dąż bez pamięci do perfekcji, ale wiedz, że możesz podnieść jakość swojego życia i znów cieszyć się fantastycznym seksem!
 

Więcej o kobiecej przyjemności przeczytasz TUTAJ

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.