Miasto Kobiet
18 grudnia 2017

Natura trochę z nas zażartowała dobierając kobietę i mężczyznę w parę. Dlaczego? Bo kiedy ona dopiero się rozkręca, on już chciałby zapalić papierosa „po”. Przedwczesny wytrysk to problem wielu par. Co można i czy w ogóle można coś na to zaradzić?

Kobiety pragną więcej! / fot. Unsplash.com
 

        Kobiety zaczęły dbać o jakość życia seksualnego i o swoją przyjemność. Wreszcie głośno mówią o tym, że ich orgazm jest równie istotny, a mężczyzn, którzy nie spełniają ich oczekiwań skreślają. To dobrze, że o dbają o tę sferę życia, jednak dorwały się do władzy aż nadto, a nie wszystkie oczekiwania mężczyźni są gotowi spełnić. Apelujemy do mężczyzn: jej orgazm to nie twój obowiązek, ale jeśli kobietę kochasz i zwyczajnie chciałbyś sprawić jej przyjemność dłuższą i lepszą niż zwykle, to warto postawić krok do przodu. Zwłaszcza, że idą święta, a to czas obdarowywania ; )

        Na początek kilka faktów. Problem przedwczesnego wytrysku (w opinii swojej lub partnerki) dotyczy 1/3 mężczyzn. To – według zaproponowanej przez WHO definicji – dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji po minimalnej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, niż mężczyzna chce (przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju lub frustracji u mężczyzny lub partnerki. Z czysto biologicznego punktu widzenia przedwczesny wytrysk nie stanowi problemu – przecież do zapłodnienia dojdzie tak czy inaczej. Jednak najnowsze badania dowodzą istotnego wpływu przeżywanych orgazmów dla zdrowia kobiety. A przecież seks to nie tylko prokreacja i każdy świadomy mężczyzna zdaje sobie sprawę, że korzyści powinny być w nim obustronne.

        Przedwczesny wytrysk to zazwyczaj problem emocjonalny, także najlepszym antidotum jest po prostu wzajemne zrozumienie, znajomość swojego ciała, a czasem wizyta u seksuologa. Jednakże najnowsze badania wykazały także, że na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Proces ten jest regulowany poprzez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników. Te badania dają nadzieję na leczenie problemu farmakologicznie.
 

        Jednym z dostępnych bez recepty środków przeciwdziałających zbyt rychłemu wytryskowi jest Super Orgasm Stop – to zestaw składający się z żelu i kapsułek. Zestaw stworzony został w celu wydłużeni stosunku seksualnego. SuperOrgasmStop żel z delikatnym efektem znieczulenia pomoże utrzymać kontrolę, a wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel ma działanie chłodzące, co pomoże spowolnić nadejście orgazmu u mężczyzny i tym samym dać partnerce więcej rozkoszy. Co ważne, produkt jest naturalny, a co za tym idzie – w pełni bezpieczny dla zdrowia.
 

]
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.