Beauty Test
27 listopada 2017

       Trudno nie dostać zawrotów głowy od tego tematu… Panie mają push – up’y na kompleks zbyt małych piersi, a panowie? Przecież niewygodnym jest chodzenie w majtkach wypchanych skarpetkami… Poza tym, tę skarpetę i tak będzie trzeba wyjąć przy okazji zbliżenia i… co wtedy?! Nic dziwnego, że spory odsetek mężczyzn ma z tego powodu kompleks. Kompleks zbyt małego penisa może naprawdę uprzykrzyć życie. Wiedzą o tym panowie i ich partnerki, które dwoją się i troją, a i tak nie udaje im się uspokoić zmartwionych mężczyzn. Na szczęście istnieją rozwiązania…
 

Będzie gorąco! / fot. Unsplash.com

Będzie gorąco! / fot. Unsplash.com
 

        Do naszej redakcji spłynęła propozycja przetestowania nowego na rynku preparatu / suplementu diety mającego za zadanie zwiększyć rozmiar członka. Początkowo każda z nas nie kryła lekkiego szoku i zdziwienia. A na pytanie: „kto przeprowadzi test?” odpowiedziała głucha cisza. Jako przenikliwa i pomysłowa dziennikarka wyczaiłam moment. Szperając w czeluściach Facebooka dotarłam do informacji, że jedna z zaprzyjaźnionych par niedługo obchodzi rocznicę. Pomyślałam, że to idealny pretekst, by wręczyć Bigger Size (kapsułki i żel intymny) na prezent. To miał być prezent od M. dla ukochanej. Mężczyzna złapał haczyk, a zakochani jeszcze nie wiedzieli, że zostali zakładnikami.

2 tygodnie później, świeżo po obchodach rocznicy, napisałam z prośbą o spotkanie. Niezobowiązująca kawa w piątek po pracy. Ot, przyjacielskie spotkanie, by pogratulować szczęścia w miłości i porozmawiać o pogodzie. Oto najostrzejsze kąski, które z niego wyniosłam:

„M. zawsze był bardzo troskliwy, ale wiesz o tym dobrze. Nawet w łóżku traktował mnie jak gdybym była jedyną kobietą na świecie, księżniczką. Ale takiego prezentu na rocznicę to się nie spodziewałam. Na drugi dzień było mi ciężko wstać do pracy. Jeśli to twój pomysł, to boję się co szykujesz na kolejną!” – mówiła podekscytowana A.

„Nie wiem co wy w tej redakcji robicie i dlaczego zostałem królikiem doświadczalnym, ale takie doświadczenia możecie robić na mnie wraz z wydaniem każdego nowego numeru magazynu!” – dodał M.
 

Też chciałbyś podarować masę rozkoszy partnerce? / fot. Unsplash.com

Też chciałbyś podarować masę rozkoszy partnerce? / fot. Unsplash.com
 

        „Wow!” pomyślałam, plan zrealizowany perfekcyjnie. Udało mi się uzyskać efekty eksperymentu, dowiedziałam się, że preparat naprawdę działa, a dodatkowo dałam odrobinę radości znajomym. Szczęście, że młodzi są w tych czasach tak otwarci i z dystansem podchodzą do tego typu wynalazków. Ba, być może teraz sama kupię komuś preparat na prezent.

Dziś wszyscy śmiejemy się z eksperymentu, a zakochani planują już, co kupią sobie pod choinkę ; )

Więcej na temat Bigger Size od Medica Group znajdziesz tutaj: http://www.miastokobiet.pl/sposoby-na-powiekszanie-penisa/
 

Bigger Size kupisz na stronie producenta


Bigger Size kupisz na stronie producenta Medica-Group.pl
 

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.