Beauty Test
11 stycznia 2018

        Niedawno do portalu Miasto Kobiet pisałyśmy o problemie przedwczesnego wytrysku (i zbyt krótkiego seksu).
To bolączka wielu kobiet, a i panowie nie czuja się najlepiej z problemem. Nie każdy ma odwagę udać się z tym do lekarza, a naprawdę niewielu do psychoterapeuty czy seksuologa. Istnieją jednak inne metody. Jedną z nich jest farmakoterapia.


Wolisz dłużej czy krótko i intensywnie? / fot. Unsplash


Nasza czytelniczka postanowiła przetestować jeden z dostępnych bez recepty suplementów diety. Oto jej test:

     Zgłosiłam się do Miasta Kobiet po przeczytaniu artykułu o przedwczesnym wytrysku. Wiedziałam, że dziewczyny w ramach projektu Beauty Test testowały najróżniejsze rzeczy i zawsze są wiarygodne. Postanowiłam napisać z pytaniem o możliwość przetestowania produktu z artykułu. Obawiałam się wydania pieniędzy na środek, który może okazać się nieskuteczny. Jestem zakochana, choć to całkiem świeża sprawa. Nasz związek trwa raptem kilka miesięcy, więc jest jeszcze bardzo gorący, pełen namiętności, motyli w brzuchu i wszystkich tych fascynujących emocji. „Idealnie!” można by rzec, ale jest jeden problem… Nasz seks nie trwa tyle, ile bym chciała. A konkretnie jest zbyt krótki bym mogła i ja osiągnąć pełną satysfakcję. Pierwsze tygodnie odpuszczałam i nie poruszałam tematu, zrzucając winę na barki dużego napięcia, efektu nowości oraz tego, że znamy się tak krótko i oboje jesteśmy po dłuższym czasie bycia singlami. Ale w pewnym momencie powiedziałam sobie (i jemu) DOŚĆ. Też zapragnęłam cieszyć się z seksu i nie przerywać wtedy, kiedy dopiero się rozkręcam na więcej. Zaczęłam szukać w sieci i wśród przyjacielskich rad i sposobów jak temu zaradzić. Rzeczywiście natknęłam s ię na kilka artykułów dotyczących leków i suplementów mających opóźniać wytrysk, ale wkładałam je między bajki, a jeśli nawet pojawił się cień nadziei, to preparaty te były drogie.
Zdecydowałam, że napiszę do redakcji MK.Od dwóch tygodni testujemy z moim P. produkt Super Orgasm Stop  kapsułki plus żel – to zestaw, w którego skład wchodzą ziołowe kapsułki i żel intymny. Efekt? Już po kilku dniach odczułam różnicę. Nie wiem, czy to efekt placebo, czy oboje uwierzyliśmy w skuteczność produktu, ale seks stał się lepszy, dłuższy i wreszcie zasypiam zadowolona.
        Dodatkowo, chłodzący żel Super Orgasm Stop daje uczucie przyjemnego mrowienia, które dodaje emocji.
Polecam wszystkim borykającym się z kłopotem, którzy boją się terapii i bardziej drastycznych kroków. – M. 27 lat


Więcej o produktach Medica Group znajdziesz w klikając TUTAJ

Już niedługo więcej seksownych testów w naszym portalu. Pssst… Dopiero się rozkręcamy!

Zobacz więcej na naszym kanale Youtube - Super Orgasm Stop Pełna Kontrola nad Orgazmem ?

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.