urodaizdrowie.pl
23 maja 2019

Atrakcyjność kobiet i mężczyzn to zwykle kwestia gustu, jednak są osoby, które mimo przeciętnego wyglądu potrafią szczególnie przyciągać uwagę. Naukowcy już dawno odkryli, dlaczego tak się dzieje – jest to zasługa wysokiego stężenia wydzielanych przez ich skórę bezwonnych feromonów, czyli lotnych sygnałów atrakcyjności, które oddziałują na podświadomość i instynkty innych osób, wywołując natychmiastowy efekt zainteresowania i pożądania. Odkąd jednak udało się stworzyć feromony syntetyczne, każdy może wzmocnić swą atrakcyjność i sprawić, że nawiązywanie kontaktów i osiąganie celów biznesowych oraz prywatnych stanie się o wiele prostsze!

 

Siła oddziaływania naszych naturalnych feromonów jest obecnie osłabiana
 poprzez używanie dużej ilości kosmetyków, natomiast szybkie i pełne stresu tempo naszego życia sprawia, że wydzielamy ich o wiele mniej niż nasi przodkowie. Stąd biorą się tak powszechne problemy w znalezieniu odpowiedniego partnera oraz zakłócenia w komunikacji międzyludzkiej, utrudniające budowanie relacji osobistych i zawodowych.

Tymczasem feromony wzmacniają naszą siłę przekonywania, budują wzajemne zaufanie i ułatwiają negocjacje. O ile prostsze byłoby więc nasze życie, gdyby feromony mogły stale towarzyszyć nam w codziennych sytuacjach – na spotkaniach rodzinnych, towarzyskich i biznesowych!

 

Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość – na rynku są dostępne feromony dedykowane różnym potrzebom i oczekiwaniom klientów. Szukając tych idealnych dla siebie, warto zwrócić uwagę na ich pochodzenie, stężenie i opinie, jakie dotychczas pojawiły się na ich temat. Dlatego rekomendujemy Wam sprawdzone feromony marki PheroStrong o udowodnionym działaniu, które znalazło oddźwięk w wielu pozytywnych recenzjach – poleca je m.in. Anna Nowak-Ibisz, czyli popularna Pani Gadżet! Są wysoko skoncentrowane,więc użycie tylko kilku kropli pozwala na ich bardzo skuteczne działanie.

Aby je dodatkowo wzmocnić, warto wiedzieć, na które miejsca na ciele najlepiej je aplikować – a więc na szyję, w zagłębienia w okolicach uszu oraz na przeguby dłoni, gdyż tam krew pulsuje mocniej, powodując wzmożoną temperaturę ciała w tych okolicach. Poza tym podczas rozmowy często druga osoba nachyla się ku nam, co pozwala feromonom działać bardziej bezpośrednio na jej zmysł powonienia, choć oczywiście w czystej postaci są bezzapachowe.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dodać feromony do swoich ulubionych i często używanych perfum! Przyjemny zapach zawsze wpływa na wzbudzenie zainteresowania – zwłaszcza u płci przeciwnej, dodatkowo pobudzając zmysły. Taki dodatek na pewno nie zmieni ich woni, natomiast będzie tajnym sprzymierzeńcem w subtelnej grze damsko-męskiej, w której przecież chcemy być intrygującym obiektem pożądania…
  
Tak oto nauka, tworząc mieszanki wyciągów roślinnych i substancji chemicznych o działaniu identycznym jak naturalne feromony, daje nam prawdziwą moc przyciągania właściwych ludzi. Dzięki ich dostępności i przystępnej cenie stosują je już powszechnie kobiety i mężczyźni, by skutecznie wpływać na zachowanie innych i dzięki temu zmieniać swoje życie na lepsze! Feromony budują przecież nasz pozytywny wizerunek nie tylko w oczach potencjalnych partnerów, ale też kontrahentów i osób, od których zależy nasza kariera. Wpływają pobudzająco także na nas, dodając nam energii i pewności siebie. Chcemy przecież być odbierani jako osoby przyciągające uwagę, wzbudzające zaufanie i atrakcyjne dla płci przeciwnej. Osiągnięcie tego jest dziś na wyciągnięcie ręki!

W gamie produktów PheroStrong znajdziecie nie tylko koncentraty feromonów dla kobiet i mężczyzn, ale także pobudzające zmysły i zarazem pielęgnujące skórę olejki do masażu dla par, oraz duży wybór umiejętnie skomponowanych perfum z ich dodatkiem, które znacząco podkreślą atuty naszego typu osobowości, wzmacniając naszą atrakcyjność i wyjątkowość w oczach innych w dyskretny i natychmiastowy sposób.

 

Do kobiecych perfum są dodawane feromony odpowiadające za pobudzenie psychofizyczne oraz te stanowiące silny wabik seksualny – odpowiedniki naturalnych kopulin. Doskonale komponują się zarówno z romantycznymi nutami zapachowymi, w których dominują wonie owocowo-kwiatowe, jak i z zapachami morza, cytrusów czy ziemi, preferowanymi przez kobiety aktywne i i niezależne. Wśród feromonów męskich, dodawanych do perfum, możemy wyróżnić te odpowiadające za dominację, wzbudzanie szacunku i podnoszenie atrakcyjności seksualnej w oczach kobiet.
W obu przypadkach feromony wzbogacają je i powodują, że zapach staje się naszym znakiem rozpoznawczym, a ludzie chętniej przebywają w naszym towarzystwie.

Jeśli nieśmiałość to Twoja silna cecha, a chcesz stać się duszą towarzystwa i zmienić swe życie w pasmo ekscytujących przygód i intrygujących znajomości, wypróbuj sposób sprawdzony i polecany przez tysiące zadowolonych kobiet i mężczyzn! Feromony to prosta droga do łatwiejszego uwodzenia, lepszego związku, korzystniejszych kontraktów i lepszej pracy. Wpływają też na rozniecenie przygasłego ognia namiętności w długoletnim związku, wzmacniając pociąg seksualny i pomagając w osiągnięciu orgazmu. W wielu sytuacjach działają jak niewidzialny magnes, przyciągający właściwych ludzi i sukces do Twojego życia!

Już dziś zamień swoje marzenia w rzeczywistość – dzięki feromonom PheroStrong!

Duży wybór skutecznych feromonów PheroStrong znajdziecie TUTAJ

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.