Beauty Test
11 styczeń 2018

               Wiele kobiet skarży się na nieumiejętność przeżywania pełni przyjemności z seksu. O kłopotach w osiąganiu kobiecej satysfakcji pisałyśmy tutaj: http://www.miastokobiet.pl/play-woman-lepszy-orgazm.
Jeżeli jesteś pewna, że problemem nie tkwi w twojej fizyczności, albo nie jest też istotnym psychicznym zaburzeniem, możesz sięgnąć po suplement diety. Ja przetestowałam Play Woman

 

Just wanna feel good / fot. Unsplash
Just wanna feel good / fot. Unsplash

 

           Co to takiego? Play Woman to zestaw dwóch specyfików: kapsułek oraz rozgrzewającego żelu potęgującego doznania.
 Celem kuracji ma być zintensyfikowanie doznań podczas seksu i otwarcie się na nowe odczucia podczas seksu.
To kombinacja naturalnych składników w formie tabletek, które pozwalają uzyskać stan podniecenia, zwiększyć ochotę na seks, uwrażliwić strefy erogenne oraz zagwarantować silniejsze odczucia podczas samego szczytowania.
Żel intymny z kolei można stosować jako zamiennik lubrykantu i ma on za zadanie nawilżać i rozgrzewać intensyfikując doznania.
 

pw

          Jestem po miesięcznej kuracji specyfikami i żelem jestem absolutnie zauroczona. Nie ograniczałabym jednak jego zastosowania do zabawy z partnerem – równie dobrze sprawdzi się do eksperymentów solo, czy nawet z użyciem erotycznych gadżetów. Jeśli chodzi o tabletki – jestem fanką produktów Medica Group, szczególnie suplementów na powiększanie piersi, jednak nie byłam dobrą kandydatką do testowania kapsułek intensyfikujących orgazm, ponieważ… nie mam w tej materii problemu. Zdaję sobie jednak sprawę, że według statystyk aż 40 procent kobiet skarży się na obniżone libido czy kłopot z osiąganiem przyjemności, więc chybionym będzie doradzanie im z perspektywy osoby pozbawionej przypadłości.
          Jednak jako testerka polecam przynajmniej spróbować – i zawsze będę namawiać kobiety, by czerpały z życia seksualnego jak najwięcej – a kto nie próbuje, nie pije szampana. Wszakże znana Viagra służy mężczyznom od lat, czemu dla Pań miałby nie istnieć podobny specyfik. Ale pamiętajcie! Zanim sięgniecie po jakiekolwiek suplementy diety, myśląc, że to może z wami jest coś nie tak sprawdźcie, czy aby na pewno wasz partner robi wszystko jak należy i jest tym, który być powinien, a w drugiej kolejności przemyślcie wizytę u psychoterapeuty i/lub lekarza ginekologa.

Zobacz więcej na naszym kanale YouiTube:
 PlayWoman - Jak Szybko Doprowadzić Kobietę do Orgazmu - SEXMASTERKA Rekomenduje !!!

Płatność:
PayUPayPal
Dostawa:
Poczta PolskaInPost
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.