Beauty Test
11 stycznia 2018

Niezadowolona ze swojego biustu? Nie rwij włosów z głowy!

Niezadowolona ze swojego biustu? Nie rwij włosów z głowy! / fot. Pixabay

 fot. Pixabay

        Sama bardzo często zadawałam sobie to pytanie, a odpowiedzi prowadziły do różnych wniosków. Jednym z nich była operacja plastyczna. Pamiętam jak dziś, kiedy chirurg z uśmiechem na ustach opowiadał mi o tym co i jak we mnie pokroi.
Z terminu zrezygnowałam na dwa dni przed, a kompleks zbyt małych piersi pozostał.

        Lata młodości spędziłam na szukaniu alternatywnych rozwiązań, od nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej (które nie dawały efektów), przez domowe sposoby, aż do gadżetów takich jak mocno napompowane push-up’y i makijaż.
Nieco później przyszedł moment akceptacji i polubienia stanu rzeczy (przecież nie jestem całkiem płaska, a na wielkie wyjścia zawsze pozostają wcześniej wspomniane tricki. Facet? To ja mam siebie akceptować, jeśli nie będę, to nawet biust w rozmiarze DD nie uczyni mnie atrakcyjną!). Jednak raz na jakiś czas tęsknota za pełniejszymi kształtami się przedzierała…

        Słyszałam, że istnieją preparaty w kremach i tabletkach mające za zadanie zwiększać objętość biustu, ale wkładałam to między bajki.
Więc jeśli Mahomet nie mógł przyjść do góry, to góra… i natrafiła się okazja przetestowania takiego produkt – niezobowiązujący test, w którym rozczarowanie miało być pewnikiem, a jakikolwiek efekt bonusem. Bigger Bust od Medica - Group wpadł w moje ręce i…

Trzymając się faktów, stosuję preparat od trzech tygodni. Po upływie dwóch zauważyłam poprawę. Codziennie 3 tabletki suplementu diety, a do tego masaż z użyciem serum Bigger Bust. Nie jest to zanadto upierdliwa i czasochłonna procedura, a niewielu lubi się katować dla urody. Kończąc pierwsze opakowanie specyfiku, śmiało mogę powiedzieć, że kombinacja naturalnych składników działa, wprawdzie nie jestem do końca świadoma na jakich zasadach, ale nie muszę.
Załączone zdjęcie nie jest retuszowane, a nawet mam na nim ten sam biustonosz. No, może zadbałam nieco bardziej o postawę na tym „po”.
        Mam tylko wątpliwości, co się stanie, kiedy przestanę przyjmować tabletki – czy utracę efekt? Jeśli któraś z was korzystała i może to ocenić, proszę o komentarz.
 

PrzedPo
 

Polecam Bigger Bust tym z was, które chcą przede wszystkim ujędrnić biust, zadbać o jego sprężystość i nadać objętości (ale nie spodziewać się, że będą to 3 rozmiary więcej).

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube:BiggerBust - Jak Naturalnie i Skutecznie Powiększyć i Ujędrnić Biust - SEXMASTERKA Rekomenduje !!!

* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.