Orgasm Max for Women kapsułki
na wywołanie podniecenia i orgazmu
Orgasm Max for Women kapsułki
na wywołanie podniecenia i orgazmu
Producent / Dystrybutor
Medica Group
Kod produktu
ORGASMMAXWOMEN - SUP
Przeznaczenie
Dla niejDla niej
Opakowanie
2 kaps.
EAN
5905669259576
Średnia ocena
cena za sztukę
19,99zł / szt.
-
+
Ilość
Kupuję
info1-img@3x
Dostawa Gratis
od 299zł
info2-img@3x
Bezpieczne
zakupy dzięki
certyfikatowi SSL
info3-img@3x
100 dni na
odstąpienie od
umowy
info4-img@3x
100% dyskrecji
info5-img@3x
Zamówienia
realizujemy
błyskawicznie
Dowiedz się więcej w regulaminie.
Opis produktu
Etykieta
Koszt dostawy
Recenzje (0)
Orgasm Max for Women Kapsułki
Suplement diety opracowany z myślą o wspieraniu kobiecej seksualności oraz ogólnego dobrostanu. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, wśród których kluczową rolę odgrywa Lepidium Meyenii. To cenny dar natury, który od wieków jest ceniony za swoje wyjątkowe właściwości wspierające zdrowie seksualne.

Lepidium Meyenii (Maca) przede wszystkim:
  • Poprawia sprawność seksualną i pożądanie seksualne.
  • Ma właściwości wspomagające libido oraz popęd seksualny
  • Wspiera funkcje seksualne kobiet
 
Odkrywamy Wasze Preferencje

Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na szybkie i łatwe osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu oraz ogólnego podniesienia poziomu libido.

Aż 89%* respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women.

Panie potwierdzają, że ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.

 

*Raport z Badania Statytyki Konsumenckiej - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r.

Zobacz Raport z Badania Statystyki Konsumenckiej
Podążaj za wymarzonym celem!
Orgasm Max for Women wymarzony cel

Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu niezwykle korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, zwiększenie wysokości poziomu sprawności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc jednocześnie ciśnienia !!!


ORGASM MAX for Women ma za zadanie w dużym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy oraz narządów intymnych. Dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym stosowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą poprawę dysfunkcji erotycznych !!!
 

W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.

Orgasm Max for Women wymarzony cel
Co to jest LIBIDO?
Orgasm Max for Women Libido
Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac. żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, mająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, powodujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb. Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle. Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do wewnątrz (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka. Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w przypadku ekstrawersji; ekstrawersja w przypadku introwersji) tworzy cień personalny.
Orgasm Max for Women Libido
Co to jest ORGAZM?
Orgasm Max for Women Orgazm
Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący najczęściej celem lub zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg charakterystycznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim efektem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełnienia emocjonalnego.
Orgasm Max for Women Orgazm
Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce
Orgasm Max for Women kapsułki
  • L-arginina - 200 mg
  • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mg
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mg
  • Kofeina - 100 mg

ORGASM MAX for Women zawiera składniki pobudzające kobiece ciało.


Zalecana ilość do spożycia:
z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety ORGASM MAX for Women przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem. Suplement diety zawiera w porcji dziennej 100 mg kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.


Przechowywanie:
przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

Wyprodukowano w UE dla: Medica-Group Sp. z o.o. ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 Słupsk

Orgasm Max for Women kapsułki
Opakowanie:
2 kaps.
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa firmy: *
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP: *
Telefon: *
Wiadomość do Medica-Group *
Zapoznałem się z regulaminem.
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.